Kontakta oss

Vi finns i Första Hötorgshuset närmast Konserthuset.

Sveavägen 17, 16 tr.
111 57 Stockholm

Tel: 08-624 00 10

Vår kontorsansvarige når du direkt:
Malin Östberg, malin.ostberg@ekmanab.com

För mer information kontakta:
Karin Ekman, VD, karin.ekman@ekmanab.com
Danne Renneus, danne.renneus@ekmanab.com

Annika Bolz, annika.bolz@ekmanab.com
Carina Nordgren, carina.nordgren@ekmanab.com
Mats Pettersson, mats.pettersson@ekmanab.com
Peter Györki, peter.gyorki@ekmanab.com
Bertil Forsberg, bertil.forsberg@ekmanab.com
Bengt Pontén, bengt.ponten@ekmanab.com
Torben Pedersen, torben.pedersen@ekmanab.com
Håkan Kellgren, hakan.kellgren@ekmanab.com
Cecilia Daun Wennborg cecilia.daun.wennborg@ekmanab.com

kontakta-oss