Kontakta oss

Vi finns i Första Hötorgshuset närmast Konserthuset.

Sveavägen 17, 16 tr.
111 57 Stockholm

Tel: 08-624 00 10

Vår kontorsansvarige når du direkt:
Anna-Lena Jacobsen Rilegård, anna-lena.rilegard@ekmanab.com

För mer information kontakta:
Karin Ekman, VD, karin.ekman@ekmanab.com
Danne Rennéus, danne.renneus@ekmanab.com
Annika Bolz, annika.bolz@ekmanab.com
Carina Nordgren, carina.nordgren@ekmanab.com
Mats Pettersson, mats.pettersson@ekmanab.com
Bertil Forsberg, bertil.forsberg@ekmanab.com
Bengt Pontén, bengt.ponten@ekmanab.com
Håkan Kellgren, hakan.kellgren@ekmanab.com
Lena Byström, lena.bystrom@ekmanab.com
Birgitta Granquist, birgitta.granquist@ekmanab.com